Youtube Tanıtım Videomuzun İzleyin
 


Neden Konteyner Ev Almalı Avantajları Nelerdir?

Konteyner evler farklı kullanım alanlarına sahip olduğu gibi bunun yanında pek çok avantajı da mevcuttur. Bunlar arasında; hızlı üretim, nakliye kolaylığı, üstün izolasyon değerleri gelmektedir. Öte yandan montaj kolaylığı kısa sürede teslim edilmesini mümkün kılmaktadır. Kaliteli bir yaşam vaat eden konteyner evler teknolojinin gelişmesiyle uzun ömürlü, çevre dostu, taşınabilir, geniş, her detayın düşünüldüğü şekilde inşa edilebilmektedir. Konteyner evleri dayanıklı, uygun maliyetli ve özelleştirilebilir olması açısından konteyner evlerinin pek çok avantaj ortaya çıkmıştır.
Box Evim Konteynerlar.
 


Geleneksel konutlardan daha uygun maliyetlidir.


Uygun Fiyat


Düşük maliyetle bir konteyner ev satın alabilirsiniz. Genellikle geleneksel konutlardan daha uygun maliyetlidirler çünkü inşa etmek için daha az inşaat malzemesi ve işçilik gerektirirler.


Hızlı İnşa Edilmesi


Bazı müteahhitler bir aydan kısa bir sürede eve bir nakliye konteyneri inşa edebilmektedir. Hızlı inşası zamandan tasarruf açısından geleneksel konutlara göre daha avantajlıdır.


Modüler Evlerdir


Nakliye konteyner evlerinin değiştirilmesi kolaydır. Birden fazla konteyneri birleştirerek büyük bir ev inşa etmek mümkündür. Bu açıdan modüler bir yapıdadır.


Dayanıklıdır


Deprem koşullarına uygun üretilen evler genellikle dayanıklıdırlar. Sert hava koşullarıyla yağmur, kar ve sert hava koşullarına karşıda dayanıklıdırlar.


İşimizde güven, saygı, doğruluk ve dürüst iletişim...

  • Kendimizi ürünlerimizle anlatabileceğimiz kaliteli üretim ile mutlu müşteri, mutlu çalışan, mutlu tedarikçiler üçgeni oluşturmak.
  • Teknolojiyle büyüyen, üretimiyle mutlu eden firma olarak sektörde kalıcı olmak.